איך עובד הליך שחזור המידע מדיסק קשיח תקול?

תהליך שחזור מידע מדיסק קשיח או כונן קשיח פגום הוא הליך מסובך הכולל שימוש בתוכנה ובחומרה. השלב הראשון בתהליך השחזור הוא שחזור נתונים מזיכרון המחשב.

השלב הבא הוא להשתמש בכלי לשחזור נתונים של תוכנה כדי לסרוק קבצים שאבדו בדיסק הקשיח או בכונן. לאחר מכן הוא יפרט את כל הקבצים שהוא מוצא ויאפשר לך לבחור אילו מהם ברצונך לשחזר.

הליך זה יעזור לך לשחזר את כל המידע מדיסק קשיח פגום.

השלב הראשון הוא להסיר את הדיסק הקשיח התקול מהמערכת, ולאחר מכן לחבר אותו למערכת אחרת באמצעות מארז חיצוני. לאחר מכן תוכל להשתמש בתוכנת שחזור נתונים של צד שלישי כדי לסרוק ולשחזר את הנתונים שלך.

כאשר דיסק קשיח נכשל, הנתונים בדרך כלל לא הולכים לאיבוד. ישנן דרכים בהן ניתן לשחזר את הנתונים בעזרת חברות מקצועיות לשחזור מידע.

השלב הראשון בהליך שחזור המידע הוא פירוק המחשב התקול והוצאת הדיסק הקשיח. השלב הבא הוא להסיר את כל החלקים שעלולים לגרום לו להיכשל, כגון וירוס או נחשול מתח. לאחר מכן, חשוב להיפטר מכל אבק או לכלוך על הכונן. לאחר מכן, אתה צריך חבילת תוכנה שיכולה לקרוא נתונים גולמיים מהכונן הקשיח ולחלץ ממנו קבצים. לבסוף, עליך להשתמש בחבילת תוכנה מתאימה לסוג הקובץ הספציפי שלך (למשל, JPEG) שיכולה לפענח או לפענח את הקבצים לפורמט שתוכל לראות ולהשתמש שוב במחשב שלך

הליך שחזור המידע מדיסק קשיח פגום מתחיל בסריקת הדיסק הקשיח לאיתור שגיאות. אם נמצאו שגיאות, הן יתוקנו. השלב הבא הוא לקרוא את הנתונים מהדיסק ולהכניס אותם לקובץ במחשב. לאחר מכן, הנתונים נסרקים לאיתור שגיאות ואם יימצאו, הן יתוקנו.

דיסקים קשיחים מאחסנים מידע על ידי מגנט חלקיקים על פני השטח של מגש מסתובב בתוך הכונן הקשיח. שגיאות יכולות להתרחש כאשר נתונים נקראים או נכתבים למגש זה. זה יכול לקרות בגלל נזק פיזי למגש או בגלל באגים בתוכנה באופן האחסון או הגישה לנתונים על ידי מערכת ההפעלה שלך.

על מנת לשחזר מידע מדיסק קשיח פגום, עליך למצוא את הנתונים בדיסק. ניתן לעשות זאת באמצעות תוכנה שקוראת את הדיסק ומציגה את תוכנו. תוכנה זו נקראת תוכנית שחזור נתונים.

השלב הבא הוא להשתמש בתוכנה כדי למצוא ולשמור את כל הקבצים שברצונך לשחזר. עדיף אם יש לך עותקי גיבוי משלך של קבצים אלה, כדי שלא תדרוס אותם עם אלה ששוחזרו מהכונן הקשיח שלך.

הליך שחזור המידע מדיסק קשיח פגום מתחיל בסריקת הכונן הקשיח לאיתור כל מידע קריא. אם הנתונים ניתנים לקריאה, הם יועתקו להתקן אחסון אחר ויישמרו בפורמט הניתן לקריאה על ידי מחשב. אם הנתונים אינם ניתנים לקריאה, הם ייסרקו לאיתור דפוסים שניתן לזהות ודפוסים אלה ישמשו ליצירת קבצים חדשים עם תוכן דומה. תהליך זה נקרא גילוף קבצים.

זוהי אחת הדרכים הנפוצות ביותר לשחזר נתונים שאבדו מדיסק קשיח פגום.

אהבתם? שתפו!
אולי גם תאהבו:

תוכן עיניינים

מאמרים דומים
אחסון אתרים מומלץ בישראל 2022

ישראל ידועה בחדשנות הטכנולוגית שלה, וזו הסיבה שלא מפתיע שאחסון אתרים הוא השירות המומלץ ביותר בישראל 2022. בישראל יש הרבה משתמשי אינטרנט, מה שהופך אותה

חומרי בידוד וחסימת עשן

חומרי בידוד משמשים במגוון יישומי בניין. ניתן ליישם אותם בחלק החיצוני של הבניין, בתוך הקירות או בין הקומות. חומרי הבידוד הנפוצים ביותר הם לוחות פיברגלס

משלוחי אקספרס בישראל

משלוחי אקספרס בישראל הם תופעה חדשה. הם הופכים נפוצים יותר בארץ ושימשו חברות כמו אמזון, גוגל ומיקרוסופט. משלוחי אקספרס הפכו לפופולריים עד כדי כך שהם