מכבסה בתל אביב

אפליקציית כביסה – האם הדבר הזה עובד?

בשנים האחרונות, ראינו יותר ויותר אנשים שפונים לשירותי כביסה מקצועיים. אם בעבר כולם היו מכבסים את הכביסה שלהם בעצמם, היום זה ברור שכבר לא כך הדבר. כיום, אנשים רבים עובדים או עסוקים במשך שעות רבות יותר במהלך היום (יותר מאשר היה נהוג פעם). ולכן, רבים מוצאים את עצמם ללא זמן פנוי לביצוע הכביסה שלהם. וכך בעצם עוד ועוד אנשים פונים לשירותי מכבסה בתל אביב או בעיר שבה הם גרים.

הכירו את אפליקציית kVisi

אז אם גם לכם אין זמן לכבס את הבגדים שלכם, או שאולי אין לכם מכונת כביסה, או שאתם פשוט לא אוהבים לכבס, לגהץ או לקפל את הבגדים לארון, ואם אתם מחפשים שירותי מכבסה בתל אביב או במרכז – אז ודאי תשמחו לשמוע שלאחרונה הושקה אפליקציית kVisi. האפליקציה מציעה לכם שירותי כביסה, גיהוץ, ניקוי יבש וקיפול, הכוללים איסוף והחזרה של הכביסה עד לדלת הבית שלכם (כאשר כיום, השירות ניתן באזור תל אביב, רמת גן וגבעתיים).
כן, כן, מהיום אתם לא צריכים יותר להגיע פיזית למכבסה, שכן אנשי השירות של "כביסי" יכולים להגיע עד אליכם. הם גם אוספים מכם את הכביסה, וגם מחזירים לכם אותה נקיה ויבשה (ואם תרצו גם מקופלת).
כאשר כל מה שאתם צריכים לעשות כדי להזמין את השירות זה בסך הכל ללחוץ על כמה קליקים להגדרת ההזמנה שלכם באפליקציה.
כך שלמעשה נדמה שאין דרך נוחה, מהירה ומומלצת יותר בימינו להזמנת שירותי כביסה. אז יצאנו לבדוק – האם זה באמת עובד?

איך מתנהל התהליך?

קודם כל, צריך להוריד את האפליקציה ולהיכנס אליה, ויש להגדיר את פרטי המשתמש (כמו שם, טלפון, אימייל וכו').
ואז מתחילים את הגדרת פרטי ההזמנה שלכם, כמו קביעת טווחי הזמנים לאיסוף והחזרת ההזמנה שלכם, וניסוח "הנחיות מיוחדות" במקרה הצורך.
בנוסף, ישנה אפשרות לסמן שאתם מעוניינים ששליחי החברה יאספו את הכביסה שתשאירו מחוץ לדלת (בשלב האיסוף), ו\או שהשליחים ישאירו את הכביסה מחוץ לדלת בשלב ההחזרה.

וזהו, תוך כמה קליקים בלבד (מה שלא אמור לקחת יותר מדקה), הצלחתם להזמין שירותי כביסה עד הבית. כך שאין ספק שמדובר בדרך המהירה ביותר להזמנת שירותי כביסה כיום.
לאחר מכן, אתם יכולים לקבל עדכונים באפליקציה, ולעקוב אחר ההזמנה. כאשר אמצעי התשלום שהכנסתם באפליקציה יחויב רק בתום השירות, כלומר רק לאחר שהבגדים ושאר הדברים ששלחתם לכביסה יחזרו אליכם – שזהו בהחלט יתרון נוסף.
שימו לב רק שבלי כתובת מדויקת או ללא הזנת אמצעי תשלום באפליקציה לא תוכלו להזמין את השירות.

אז האם כדאי להזמין שירותי כביסה עד הבית?

לסיכום, ניתן לראות כי אפליקציית kVisi חוללה מהפך משמעותי בעולם שירותי הכביסה. כך שאם אתם מחפשים מכבסה בתל אביב או בקרבת מקום – אין ספק שכדאי לכם לנסות את שירותי האפליקציה, ולהתקדם לשירותי מכבסה מתקדמים, נוחים ומהירים מתמיד. וכן, זה באמת עובד, וזה פשוט מדהים.

אהבתם? שתפו!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

תוכן עיניינים

מאמרים דומים
מצעי ג׳רסי

המצעים שהישראלים הכי אוהבים

מחפשים מצעים חדשים לבית? הגעתם למקום הנכון. אין ספק שהתקופה הטובה והנוחה ביותר לרכישת פריטים חדשים ומצעים לבית בפרט, היא ללא ספק תחילתה של השנה

הספר של מנשה בטיטו

מנשה בטיטו הספר שמשגע את המדינה

מי זה מנשה בטיטו? ולמה הוא משגע את הישראלים באוגוסט 2021? מנשה בטיטו קורות חיים: מנשה בטיטו נולד בעיר וורשה שבפולין ב1922 וכבר הספיק לכתוב

אמצעי הבטיחות בכבישי אגרה

בישראל קיימים שני כבישי אגרה עיקריים. הכביש הראשון הוא כביש שש. מדובר על כביש מרכזי, כביש מהיר שחוצה את המדינה מצפון לדרום. כביש אגרה נוסף