לפותחי דלתות אוטומטיות רבות יש ערכת הידוק אוניברסלית המחברת את זרוע השליטה לסוגים רבים של גדרות, החל מגדרות מתכת צינורות ועד עץ דקורטיבי וגדרות ברזל יצוק.

פתיחות דלתות אוטומטיות עובדות היטב גם עם דלתות כנף השחף שניתן למצוא בחצרות ובחצרות בהן הדלת נפתחת אוטומטית

דלתות צירים יכולות לשמש לפתחים ברוחב של עד 48 מטר והן מהוות בחירה טובה לחדרים האוסרים על שימוש בשערים שלוחים. דלתות שלוחה אוטומטיות כבדות משקל כדי להבטיח פעולה חלקה ויכולות לכסות פתח ברוחב עד 120 רגל בתצורה כפולה.בניגוד לדלתות שנפתחות אוטומטית, שערי כניסה אוטומטיים נותנים לך שליטה רבה יותר על מי שנכנס לנכס, ומפחית את הצורך להחנות את הרכב שלך בבית או לפתוח את השער בעצמך כמבקר.

שערי כניסה אוטומטיים הם דרך אידיאלית לבעלי נכסים לחסוך זמן

לשפר את הנוחות ולהגביר את האבטחה של ביתם. בעת רכישה והתקנה של שער כניסה למגורים, יש לקחת בחשבון מספר היבטים לוגיסטיים, כולל עלות, בחירת חומרים וסגנונות, והיכן להתקין אותו. אולם בסופו של דבר מדובר במציאת ההתאמה הנכונה לנכס שלך. שערים חשמליים הם בחירה פופולרית עבור אנשים המעוניינים להפוך את ביתם לבטוח יותר מבלי לפתוח או לסגור את השער בבואם והולך.

התקנת שער חשמלי צריכה לקחת בחשבון מספר משתני עלות

ושערים חשמליים יכול לעלות עד פי שלושה משער ידני ממוצע. מחירי שערים חשמליים משתנים בהתאם לסוג השער להתקנה, סוג מפעיל, מערכת בקרת כניסה, גודל ההתקנה וגורמים נוספים כגון התאמת דלתות וסוג הגדר. ישנם מספר גורמים שיכולים להשפיע על עלות שער הבית שלך, כולל ספק, גודל, חומרים והרכבת שער אוטומטית.עלויות גדר ושער אוטומטיות הן גורם נוסף, ואתה יכול לצפות לשלם עד 6,000 $ עבור שערים אוטומטיים שלוחים או תת קרקעיים אם שביל הכניסה שלך משופע.

אם תחליט להתקין בולארד אוטומטי, הוא יעלה כ -3,000 $, אך החומרים שבהם אתה משתמש עבור שער האבטחה שלך ישפיעו על העלות הכוללת של הפרויקט שלך.

שער הזזה חשמלי יכול לעלות עד 12,000 $ אם מותקן על ידי מומחה. מנועי דלתות אוטומטיות מסופקים בדרך כלל עם סט פותחים שעולה בין 850 $ ל -4,500 $. המתקין שלך חייב לבחור את סוג ערכת הפותחים המתאים לסגנון הגודל והדלת האוטומטית שלך.

שערים ושערים אוטומטיים מביאים יופי ואבטחה לבית

לעסק, לממשלה, לבית או לקהילה. עם עיצוב מותאם אישית המשקף את הסגנון שלך ומערכת גישה נוחה לשימוש, הם יוצרים רושם ראשוני מזמין. אתה יכול לבחור בין כניסות המוגנות באמצעות סיסמה, גישה מרחוק או אפשרות לפתוח את השער שלך באופן אוטומטי לקבלת פנים לאורחים.אם אתה מחפש שער אלקטרוני חדש, שער גישה, פותחן שערים או מערכת בקרת כניסה אוטומטית אחרת, אנחנו כאן כדי לעזור. שירותי Gatess החשמל כוללים התקנות, חלקים ותיקונים חדשים למגוון מפעילי שערים, מערכות גישה ובקרות גישה.

שערים חשמליים הם מוצקים ומרשימים, אך הם אינם מבטיחים סביבה בטוחה, שכן נדרשת מנעול חשמלי כדי להגביר את יעילות הנעילה של מנוע הדלת. שערים חשמליים מומלצים בשילוב עם תכונות אבטחה אחרות להתקנת מערכת אבטחה מלאה.

בהתבסס על עיצוב הכניסה שלך

השער שלך יכול להתנדנד למעלה או למטה באמצעות מערכת הפעלה של שער. שערים אוטומטיים מחייבים את המבקרים לדעת את הקוד ואת המנגנון הנכון לפתיחת השער כשהם מתקרבים לכביש החניה שלכם כדי להרחיק רכבים לא רצויים או לא מורשים. ניתן לפתוח שערים חשמליים באופן אוטומטי במקרה של הפסקת חשמל או חלק.

שער חשמלי

הוא שער כניסה שניתן לפתוח ולסגור על ידי מנגנון המופעל באמצעות חשמל. מנוע שער חשמלי הוא מכשיר חשמלי המאפשר לפתוח ולסגור שער חשמלי מבלי ללחוץ עליו. ישנם סוגים שונים של מערכות דלתות אלקטרוניות, החל ממפתחי שער אוטומטיים ועד שערים חשמליים שנפתחים בעיבוד, השונים מאוד.

אמנם גודל הדלת

המשקל והקיבולת הם גורמים מרכזיים שיש לקחת בחשבון בעת רכישת פותחן דלתות אוטומטי, אך גם תכונות אחרות כגון מקור החשמל ושלט רחוק חשובות. פותחן שער יכול לפתוח שער כך או אחרת, אך יש לקבל החלטה אם לבצע מגלשה מתנדנדת או נדנדה אנכית. במקרה של פתיחי שער כניסה, המחוון הנגלול מוביל את הדלת חזרה לקיר הגדר עם מיסב גלגל, בעוד סוג הנדנדה פותח או סוגר את הדלת עם ציר.מנועים הידראוליים הם הבחירה המועדפת על שערים גדולים וכבדים יותר מכיוון שהם מייצרים מומנט גבוה יותר, אך מערכות אלקטרומכניות מיועדות לשימוש פחות במתקנים ביתיים בהם ניתן לייצרם בצורה חסכונית יותר.

הנעילה הידנית של מפתח הדלת מאפשרת לך להשתמש בידית או בידית לפתיחת הדלת

בעוד שהפונקציות האוטומטיות מאפשרות לך לפתוח את הדלת מבלי לפגוע בה. פותחן דלת הזזה אוטומטית של Buck 2 CO-Z פותח שער בגובה 40 רגל שמשקלו 1,400 פאונד ומתאים לשימוש מסחרי. לאחר הפתיחה, המשתמש יכול לסגור אותו תוך 12, 24 או 36 שניות כדי לשמור על האבטחה.