איך כרטיס אשראי נטען יכול לעזור למשפחות עם ילדים

ילדים זו שמחה גדולה ועם השמחה מגיעים גם ההוצאות וככל שהילדים גדלים, כך אפשרויות הקניה שלהם גדלות. כיום אפשרויות הקניה הם גם בחנויות כמו שתמיד היינו קונים וגם באמצעות הרשת. קניות ברשת הפכו באופן כללי להיות שכיחות מאוד בגלל שהרבה יותר קל ופשוט להסתכל באתרי אינטרנט, לבחור בקלות את המוצרים שרוצים ולשלם באופן מיידי. ועם קלות הקניה באה כמובן גם התדירות שהולכת וגדלה בהתאמה. משפחות רבות חושבות בכל חודש איך יצליחו לחסוך בהוצאות ומנסים מספר דרכים שלא תמיד עובדות. במאמר זה אנו נספר לכם על כרטיס אשראי נטען שיעזור לכם בניהול התקציב עבור ילדיכם.

איך לחשב את הוצאות הבית ולקחת בחשבון גם את הוצאות הילדים

כשאנו מסתכלים על ממוצע ההוצאות של משפחות עם ילדים, נוכל לשים לב כי הן מתחלקות להוצאות קבועות והוצאות משתנות בטווח קצר והוצאות משתנות בטווח הארוך. ההוצאות הקבועות הן תשלומי שכירות, חשמל, מים, טלוויזיה, אינטרנט, גנים ובתי ספר. הוצאות משתנות בטווח הקצר כוללות קניות של מזון ובמשפחה עם ילדים גם קניות שונות של דברים שהם צריכים או מעוניינים בהם. הוצאות משתנות בטווח הארוך הן הוצאות מיוחדות שלא קונים כל יום. לדוגמא מכשירי חשמל, ביגוד, תשלום על חופשות וכדומה. מה שמגדיל את ההוצאות במשפחה הם ההוצאות המשתנות בטווח הקצר ועליהן יש להיות עם יד על הדופק.

איך תהפכו את ההוצאות המשתנות בטווח הקצר לסוג של הוצאה קבועה?

תחילה מה שחשוב לעשות הוא להגדיר מהן אותן הוצאות משתנות בטווח הקצר. מומלץ ללכת אחורה שלושה חודשים ולהבין על מה הוצאתם כסף בחודשים אלו. לאחר שהבנתם מהן ההוצאות, כדאי לכתוב כמה כסף הוצאתם על כל אחד מהם והאם הייתם יכולים להוציא פחות. השלב הבא הוא להגדיר לכל אחת מההוצאות את הסכום שתרצו להוציא בעבורה בכל חודש. זה התהליך הראשוני שצריך לעשות.

איך לא תוציאו סכומי כסף גבוהים ממה שקבעתם בתהליך מראש? 

על מנת שלא תתפתו להוציא סכומי כסף גבוהים ממה שתיכננתם להוציא, מומלץ להשתמש בכרטיס אשראי נטען. הכרטיס מאפשר להכניס את הסכום הרצוי לכרטיס ולהשתמש אך ורק בו. ברגע שהכסף מסתיים, אנו נדע כי סיימנו את מכסת הכסף לחודש זה עבור ההוצאות המשתנות לטווח הקצר. שיטה זו יעילה מאוד בחיסכון עבור משפחות וניתן לתת לילדיכם כרטיס אשראי נטען במיוחד להוצאות המשתנות שלהם וכך גם להגביל את ההוצאות הללו. 

לסיכום, התנהלות כלכלית במשפחה היא מאוד חשובה, במיוחד כאשר יש ילדים והוצאות משתנות רבות. על מנת שתוכלו לעשות סדר בהוצאות ולהבין היכן ניתן לחסוך, עליכם לעשות תהליך מיפוי של כל ההוצאות שלכם ולאחר מכן להשתמש בכרטיס אשראי נטען שיאפשר לכם להגביל את ההוצאות בכל חודש. 

אהבתם? שתפו!
אולי גם תאהבו:

תוכן עיניינים

מאמרים דומים
10 מוצרים מנצחים לבית

אחד הדברים הכי טובים בחורף הוא להתכרבל עם שמיכה חמה וספר טוב. הבית המושלם צריך לספק את האווירה המתאימה לתחושה הזו. כדי לעזור לכם בחיפוש

מזרנים אורטופדים מומלצים 2022

המאמר הבא הוא סקירה של המזרנים האורטופדיים הטובים ביותר לשנת 2022. למי שמחפש מזרון חדש, יכול להיות קשה לדעת מאיפה להתחיל. יש כל כך הרבה

מצעי ג׳רסי
המצעים שהישראלים הכי אוהבים

מחפשים מצעים חדשים לבית? הגעתם למקום הנכון. אין ספק שהתקופה הטובה והנוחה ביותר לרכישת פריטים חדשים ומצעים לבית בפרט, היא ללא ספק תחילתה של השנה